Укр | РУС

+38 (044) 244-82-89

+38 (044) 242-82-69

+38 (066) 350-78-22

Оформити замовлення

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Про нас

 

Ветеринарно-санітарний загін м. Києва є спеціалізованою організацією державної ветеринарної медицини міста Києва, який служить для проведення ветеринарно-санітарних заходів (дезінфекції, дезінсекції та дератизації) на підприємствах і в організаціях, що підконтрольні державній службі ветеринарної медицини в м. Києві.

 Загін діє за принципом господарського розрахунку. Має самостійний баланс, розрахунковий рахунок і користується правами юридичної особи.

 

Підпорядкований Головному управлінню ветеринарної медицини в м. Києві.

 

Рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів трудящих від 19.02.1973 р. № 240 дезінфекційний загін при Київській міській ветеринарно-санітарній станції, реорганізовано у Ветеринарно-санітарний загін м. Києва.

 

Рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів за № 1065 від 17.07.1978 року з 1 липня 1978 року Ветеринарно-санітарний загін м. Києва переданий на повний госпрозрахунок.

 

Пам'ятка

Для досягнення максимально ефективного результату з проведення санітарної обробки території і приміщення, клієнт повинен чіткого слідувати інструкції і вказівкам дезинфектора:

 

  • Перед проведенням санітарної обробки приміщення необхідно зробити його ретельне прибирання, яка повністю позбавить поверхні від пилу і бруду;
  • Відсунути всі меблі та інші предмети, що знаходяться поблизу стіни;
  • Запакувати або прибрати посуд;
  • Підняти з підлоги різні предмети;
  • Після обробки важливо не робити прибирання протягом 5-10 годин. По можливості не мити плінтуса, кути, щілини, стіни, під меблями та інші подібні місця.

 

Гарантійне зобов'язання настає в тому випадку, якщо нашою компанією були проведені дві обробки, при цьому друга обробка повинна проводитись протягом 12-14 діб після першої. (На замовлення клієнта!)

За умови дотримання зазначених вимог гарантійний термін послуги становить три місяці з дати першої обробки.

 

У разі повторної появи шкідників на обробленій території протягом гарантійного терміну, то ми виїжджаємо знову на об'єкт і обробляємо його БЕЗКОШТОВНО. (Один раз за період)

Гарантійні зобов'язання припиняються, якщо клієнт не виконував обов'язкових рекомендацій по догляду за приміщенням після проведеної обробки (рекомендації вказуються лікарем - дезинфектором). Виїздів по гарантії може бути не більше одного разу за період, в іншому випадку можна зробити висновок, що клієнтом не дотримуються правила догляду за приміщенням або вогнище поширення знаходиться поза оброблюваного приміщення (наприклад, сусідня квартира, старий будинок і т.д.).

 

 Якщо дані правила дотримуються, то бажаний результат буде досягнутий!

 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

м. Київ, вул. Волинська, 12

схема проїзду

 

+38 (044) 244-82-89

+38 (044) 242-82-69

+38 (066) 350-78-22

написати нам