Укр | РУС

+38 (044) 244-82-89

+38 (044) 242-82-69

+38 (066) 350-78-22

Послуги організаціям

 

Дезінфекція.

 

Поняття дезінфекції включає знищення на об'єктах середовища чи видалення з них патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів та їх продуктів життєдіяльності, дезіфекція буває вимушена і профілактична

Вимушену дезінфекцію (поточну і заключну) проводять у господарствах, неблагополучних щодо інфекційних хвороб тварин (птиці) з метою локалізації первинного вогнища інфекції, запобігання нагромадженню патогенних мікроорганізмів у довкіллі та їх поширення у господарстві й за його межами.

 

Профілактичну дезінфекцію проводять у благополучних щодо інфекційних хвороб тварин (птиці) суб’єктах господарювання з метою запобігання занесенню і поширенню патогенних мікроорганізмів, а також нагромадженню у тваринницьких приміщеннях і на інших об'єктах умовно-патогенної мікрофлори.

 

Для організацій ми пропонуємо такі послуги з дезінфекції::

 

- Дезінфекція автомобільного транспорту та інших транспортних засобів

 

- Аерозольна дезінфекція

Аерозолі з розчинів дезінфікуючих засобів застосовують для профілактичної і вимушеної дезінфекції тваринницьких (птахівничих) і підсобних приміщень, устаткування і тари, транспортних засобів, складів, інкубаційних і товарних яєць, інкубаторів і інкубаторіїв, боєнь, санітарних боєнь, утильцехів та ін.

 

- Дезінфекція бактерицидними пінами

Бактерицидні піни являють собою препаративну форму дезінфектантів, одержану за допомогою піногенераторів з робочого розчину дезінфікуючого засобу, в якому міститься біологічно м’яка поверхнево-активна речовина (ПАР) Застосування бактерицидних пін забезпечує тривалий контакт дезінфікуючого засобу з оброблюваними поверхнями, особливо з тими, які мають складну конфігурацію (рифлені, сітчасті, перетинчасті), а також з вертикальними поверхнями і стелею.

 

Контроль якості дезінфекції підтверджується Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи акредитований відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 Національним агентством з акредитації України, а також відповідно до вимог DIN EN ISO/IEC 17025:2005 у німецькій системі акредитації DAkkS.

 

Дезінсекція

Дезінсекція (мухи, блохи, таргани, клопи, міль, комарі) – комплекс заходів, направлених на знищення шкідливих комах (членистоногих) у зовнішньому середовищі. Боротьба необхідна в зв’язку з тим, що вони можуть переносити збудників інфекційних хвороб (сибірська виразка, туляремія, туберкульоз та інш.)

 

Дезакаризація

Дезакаризація (амбарні кліщі) – боротьба з кліщами.

 

Дератизація

Дератизація (фр. Dératisation - дослівно знищення щурів) - комплексні заходи для знищення гризунів (сірі та чорні щури і мишей польових та ін.)

Дератизація проводиться в житлових та нежитлових приміщеннях, в портах, на кораблях, а також на відкритій місцевості. Гризуни завдають великої шкоди сільському господарству. Примітивні знаряддя вилову гризунів почали застосовувати вже в середні століття. Систематичні дератизаційні заходи проводять з початку ХХ ст. Дератизація включає систему профілактичних та винищувальних заходів, спрямованих на знищення кормової бази гризунів і створення несприятливих умов для їх гніздування і пересування. Застосовуються харчові отрути (у вигляді приманок), капкани, газоподібні отрути, ультразвукові установки для відлякування.

 

 

 

Всі препарати для проведення санітарних робіт мають сертифікати якості та дозволені до використання МОЗ України та Державною ветеринарною та                 фітосанітарною службою України

 

Оформити замовлення

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

ЯК НАС ЗНАЙТИ

м. Київ, вул. Волинська, 12

схема проїзду

 

+38 (044) 244-82-89

+38 (044) 242-82-69

+38 (066) 350-78-22

написати нам